Kılıf İmalatı

Ruhsat Kabı Fabrikasının kuruluş amacı nedir ?

Ruhsat Kabı Fabrikası, 1996 yılında ruhsat kabı, pasaport kılıfı, aile cüzdanı kılıfı, av teskeresi kılıfı, bagaj etiketi, vb. gibi ürün gamında imalat yaparak yerli ve yabancı piyasaya hizmet etme amacıyla kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda standartlarını en üst düzeyde belirleyip en kaliteli malzemeyi ve en iyi hizmeti müşterilerine sunmayı kendine hedeflemiştir. Kurulduğu tarihten itibaren büyüyerek sektörün en gözde isimlerin biri olmayı başarmıştır.
Ruhsat Kabı Fabrikası, ürünlerini imal ederken 1. sınıf ve en kaliteli malzemeleri kullanır. Bu malzeme çeşitleri hakiki deri ruhsat kabı ve lüx suni deri ruhsat kabı olmak üzere ana iki malzemeden oluşur. Kullandığı malzemeler TSE standartları güvencesi altındadır. Böylelikle kaliteli ürünler üretip müşteri memnuniyeti seviyesini en üst düzeye çıkartır.
Ruhsat Kabı Fabrikası, firmaların isteğine göre özel tasarım ruhsat kabı, av teskeresi kılıfı, aile cüzdanı kılıfı, bagaj etiketi, pasaport kılıfı, vb. gibi ürünler hazırlayıp üzerlerine firma logonuzu ve sloganını çeşitli baskı teknikleriyle uygulayarak sizin kendi firmanız için reklam yapmanıza da yardımcı olur.
Bu baskı teknikleri; standart baskılı ruhsat kabı, standart kabartmalı ruhsat kabı, desenli baskılı ruhsat kabı, desenli kabartmalı ruhsat kabı, pvc ofset baskılı ruhsat kabı, çıtçıtlı ruhsat kabı gibi çeşitlerle örneklendirelebilir.
Ruhsat Kabı Fabrikası, bu temel ürünlerin yanı sıra kartvizitlik ve kredi kartlık, araç kullanma klavuzu kılıfı, plastik şeffaf dosya, klasörler ve sunum dosyaları, çalışma ruhsat kabı, vb. ürünlerle ürün gamını arttırıp siz değerli müşterine daha çeşitli ürünler tasarlayıp reklam konusunda en üst düzeyde hizmet vermeyi sağlar.
Sizde ürünlerimizi inceleyip sipariş vermek için www.ruhsatkabifabrikasi.com adresi üzerinden bizimle irtibata geçebilir veya 0 (212) 462 70 85 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her sorunuz ve görüşleriniz için lütfen info@ruhsatkabifabrikasi.com adresinden bize geri dönüş yapın.